فروش بصورت عمده

سرامیک خودرو چیست

سرامیک خودرو چیست

سرامیک خودرو چیست؟

سرامیک خودرو چیست, یک پلیمر مایع  می باشد که مانند کاور بر روی بدنه خودرو می کشند و خاصیت آبگریز یا هیدرو فوبیک دارد. این روکش سرامیکی مایع به قسمت بیرونی وسیله نقلیه اعمال می شود. این پوشش  با رنگ فابریک کارخانه ادغام می شود و بر روی خودرو کشیده می شود.

با استفاده از سرامیک بدنه ، عیار رنگ خودرو افزایش می یابد و به مدت چند سال از رنگ خودرو محافظت میکند.

پوشش نانو سرامیک خودرو مانند یک سپر دفاعی بر روی بدنه خودرو عمل می کند و مانع از افتادن هر گونه خط و خش بر روی ماشین شده و تا عمر مفید ماشین از براقیت و صافی خودروی شما کاسته نخواهد شد .

سرامیک خودرو چیست

سرامیک خودرو در خانه

رنگ ماشین خود را به درستی تمیز کنید

معمولا رنگ خودرو با برداشتن پوشش  گرد و خاک و کثیفی جاده بر روی لایه نانو سرامیک آن تاثیر می گذارد و عمر آن را کاهش می دهد.

برای بهتر شدن اینکار، باید از فوم کانن با کیفیت خوب برای تمیز کردن وسیله نقلیه خود استفاده کنید.

سطل همراه خود داشته

باشید، یکی برای شستن وسیله نقلیه و دیگری برای تمیز کردن خودرو. هنگام شستن ماشین، از بالا شروع کنید و به پایین بروید زیرا پنل پایینی معمولاً خاک، شن و کثیفی جاده بیشتر است.

به سراغ ضدعفونی شیمیایی بروید

برای از بین بردن رسوب های مضر آهن، به سراغ مواد حذف کننده قطران و حشرات خوب و محصولات مبتنی بر براده آهن بروید. محصولاتی که براده های آهن در آنها وجود دارد تغییر رنگ می دهند تا متوجه شوید که این محصولات با خیال راحت از روی ماشین آبکشی شده اند.

علاوه بر این، از یک میله خاک رس و همچنین روان کننده میله خاک رس برای حذف هر نوع آلودگی باقی مانده در ماشین شما استفاده کنید.

 از پولیش استفاده کنید

قبل از اعمال یک لایه جدید از پوشش نانو سرامیک روی خودروی خود، ضروری است که از تمیز، صاف، شفاف و بی نقص بودن رنگ خودرو اطمینان حاصل کنید.

همانطور که می دانید پوشش سرامیکی با سطح خودرو پیوند محکمی ایجاد می کند و در نتیجه هر نوع آلودگی موجود در آن را نیز آب بندی میکند.

به این ترتیب روکش خودروی جدید و رنگ آمیزی شما تحت تاثیر قرار می گیرد. بنابراین، باید از یک پرداخت پولیش برای از بین بردن انواع خراش ها یا چرخش ها استفاده کنید. پولیش درخشندگی درخشانی به خودروی شما می دهد.

 از اسپری چربی زدا استفاده کنید

برای از بین بردن هر نوع روغن پولیش باقیمانده، مخلوط ایزوپروپیل الکل را روی سطح خودرو اسپری کنید و سپس آن را با یک حوله با کیفیت تمیز کنید.

این مرحله به شما کمک می کند تا از اتصال کامل بین پوشش سرامیکی و رنگ ماشین اطمینان حاصل کنید.

 پوشش نانو سرامیک را اعمال کنید

یک بلوک فوم را نگه دارید و اپلیکاتور را دور آن بپیچید. قبل از اعمال پوشش نانو سرامیک، بطری را به خوبی تکان دهید. پس از آن خطی از پوشش نانو سرامیک روی اپلیکاتور بکشید و به صورت 2 در 2 کار کنید. پوشش را از بالا به پایین و با حرکات چپ به راست اعمال کنید.

اجازه بدهید پوشش خشک شود اما آن را برای مدت طولانی نگذارید زیرا پس از 25 تا 30 ثانیه، محصول پوشش سرامیکی چشمک می زند. با استفاده از یک حوله میکروفایبر مرغوب آن را بردارید و دیگر برای خودروی خود استفاده نکنید زیرا SiO2 جذب شده در حوله خشک شده و در صورت استفاده مجدد به رنگ خودرو آسیب می رساند.

 زمان پخت را فراهم کنید

پس از اتمام کار با پوشش نانو سرامیک، خودرو خود را به مدت 13 تا 15 ساعت در محیطی خشک و خنک نگه دارید. وسیله نقلیه خود را از رطوبت، باران،گرد و غبار و رطوبت و آب دور نگه دارید. اگر هوای بیرون خیلی مرطوب یا گرد و غبار نیست، وسیله نقلیه خود را زیر آفتاب پارک کنید.

این امر زمان پخت ماشین را افزایش می دهد و به پوشش سرامیکی کمک می کند تا یک پیوند قوی با سطح ماشین ایجاد کند.

قیمت پک سرامیک خودرو

سرامیک خودرو که خودتان آن را اعمال می‌کنید در قیمت‌های مختلفی در بازار موجود است. اگر آن را به متخصص بسپارید هزینه آن متغیر خواهد بود و به عوامل  زیر بستگی دارد:

• مدل ماشین

• نوع مواد

• تعداد لایه‌هایی که استفاده می شود.

• شهری که در آن زندگی می‌کنید.

• میزان حرفه‌ ای‌ بودن مرکزی که مراجعه کرده‌اید.

حرف آخر

امیدواریم که شما عزیزان از این وبلاگ استفاده لازم را برده باشید.

پیشنهاد میکنیم دیگر وبلاگ های ما را نیز مطالعه بفرمایید..


خرید لوازم استوک خودرو، لوازم استوک ماشین وارداتی ، لوازم استوک ماشین خارجی ، لوازم استوک ماشین ، لوازم استوک اتومبیل، واردات لوازم یدکی استوک خودرو، خرید لوازم یدکی خودرو استوک.، قیمت لوازم یدکی استوک خودرو، واردات لوازم یدکی خودرو از دبی، خرید لوازم یدکی استوک ، بهترین لوازم یدکی خودرو در ، فروشگاه لوازم یدکی استوک ، خرید دینام استوک،خرید استارت استوک، استارت استوک ، دینام استوک.، موتور استوک ،خرید موتور استوک در گناوه ، انجین استوک در گناوه، خرید موتور کامل استوک در گناوه ، گیربکس استوک ، گیربکس استوک در گناوه، کمپرسور کولر استوک ، کوییل استوک در گناوه، ای سی یو استوک ، پمپ هیدرولیک استوک ،.گیربکس دستی دست دوم درگناوه ،.گیربکس اتوماتیک استوک ، گیربکس استوک در گناوه ، گیربکس دست دوم در گناوه ، گیربکس دست دوم خودرو چینی , لوازم استوک در گناوه , گیربکس استوک ماشین
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان